Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів, що спрямовані на правове регулювання господарських відносин

18-09-2020

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

            Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Військово – цивільна адміністрація повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів «Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення на території м. Сєвєродонецк», “Порядок розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та пересувних  об’єктів з надання послуг на  території   м. Сєвєродонецька  (у   новій  редакції)»,  «Правила   торгівлі на ринках м. Сєвєродонецька» (у новій редакції)», «Порядок організації сезонної та святкової   торгівлі на території м. Сєвєродонецька (у новій редакції)», що спрямовані на правове регулювання господарських відносин.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет:https://sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-re....

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: бульвар Дружби Народів, 32 каб. № 65 або за тел. (06452)  4-50-76, 4-44-11 та на ел. адресу : tradeatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу.