ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

25-03-2019

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Сєвєродонецька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення 14-ої (чергової) сесії  Сєвєродонецької міської ради № 478 від 22.06.2016 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Сєвєродонецької міської ради»», який спрямований на вдосконалення земельних відносин у сфері оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих, справедливих ставок орендної плати.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 27.03.2019 року на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv...]]> в розділі Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кабінет 44 або за тел. 4-50-98 та на електронну пошту: ispolkom@ sed-rada.gov.ua.

Термін прийняття зауважень - один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  та  аналізу регуляторного впливу.