ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

27-08-2018

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003р. № 1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сєвєродонецька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення  м.Сєвєродонецька», який спрямований на забезпечення належної роботи систем централізованого водовідведення та охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод.

Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу буде  оприлюднене  «7» вересня 2018р. в газеті «Сєвєродонецькі вісті» та на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради в розділі Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань приймаються за адресою: бульвар Дружби Народів, 32, каб. 23, 72 «А», м.Сєвєродонецьк, Луганської обл. або за тел. 4-49-86 та на електронну пошту: goatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Термін прийняття зауважень – один календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.