Порядок денний  LХVІІІ (позачергової) сесії

30-08-2019

м. Сєвєродонецьк                                                                   02.09.2019р.

1. Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік.
    Доповідає: Кузьмінов О.Ю. – перший заступник міського голови
  2. Про встановлення надбавки за вислугу років секретарю міської ради Ткачуку В.П.
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  3. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Сєвєродонецької міської ради.
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  4. Про затвердження передавального акту майна, прав та обов'язків комунальної установи «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» до правонаступника – коммунального некомерційного підприємства «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Сєвєродонецької міської ради.
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  5.  Про надання згоди на придбання у комунальну власність територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області  будівлі Льодового Палацу спорту.
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  6. Про затвердження звернення до Президента України щодо необхідності компенсувати місцевим бюджетам додаткових витрат, пов'язаних з запровадженням ринку електроенергії.
    Доповідає: Бутков І.М. – голова постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів