Порядок денний LХХ сесії (позачергова)

06-09-2019

LХХ сесії

(позачергова)

м. Сєвєродонецьк                                                                   09.09.2019р.

1. Про поновлення на посаді міського голови Казакова Валентина Васильовича.
    Доповідає: Ткачук В.П. – секретар ради
  2. Про дострокове припинення повноважень міського голови
    Казакова Валентина Васильовича.
    Доповідає: Ткачук В.П. – секретар ради
  3. Про внесення змін до рішення 57-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання від 22.01.2019р. № 3240 « «Про оплату праці першого заступника міського голови, заступників міського голови та керуючого справами виконкому міської ради на 2019 рік»
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  4. Про внесення доповнень до рішення 67-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання від 19.08.2019р. № 4041 «Про затвердження Свєтікова О.О. заступником міського голови.
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  5. Про ліквідацію відділу розвитку ОСББ, реформування житлово-комунального господарства та економічного аналізу управління житлово-комунального господарства міської ради.
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  6. Про затвердження звернення  до Президента України, голови Верховної Ради України, Генерального прокурора України щодо необхідності притягнути до відповідальності осіб, винних в організації підкупу виборців.
    Доповідає: Свєтіков О.О. – заступник міського голови