Порядок денний 57-ї (позачергової) сесії міської ради VII скликання

16-01-2019

LVІІ сесії

(позачергова)

м. Сєвєродонецьк                                                                                                                                                 22.01.2019р.

1. Про затвердження розподілу обов'язків між міським головою, його заступниками, секретарем ради та керуючим справами виконкому в новій редакції.
    Доповідає: Ткачук В.П. –  секретар ради
  2. Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік.
    Доповідає: Кузьмінов О.Ю. – перший заступник міського голови
  3. Про затвердження штатних розписів виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на 2019 рік.
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  4. Про оплату праці секретаря міської ради Ткачука В.П. на 2019 рік.
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  5. Про оплату праці першого заступника міського голови, заступників міського голови та керуючого справами виконкому міської ради на 2019 рік.
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  6. Про затвердження міської Цільової програми «Ефективне функціонування СДЮСТШ ВВС «САДКО» вищої категорії» на 2019 рік.
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  7.    Про затвердження Програми відчуження об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька на 2019 рік.
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  8.    Про затвердження Програми утримання нежитлових приміщень, що є комунальною власністю територіальної громади м. Сєвєродонецька на 2019 рік.
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  9.    Про затвердження Програми оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області на 2019 рік.
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  10. Про затвердження Звіту про виконання Плану заходів на ІІ квартал 2018р. щодо використання амортизаційних відрахувань за січень-березень 2018р. наданого концесіонером – ТОВ «ТАУН СЕРВІС».
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  11. Про затвердження Звіту про виконання Плану заходів на ІІІ квартал 2018р. щодо використання амортизаційних відрахувань за квітень-червень 2018р. наданого концесіонером – ТОВ «ТАУН СЕРВІС».
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  12. Про погодження Розрахунку амортизаційних відрахувань основних засобів та нематеріальних активів за липень-вересень 2018р., наданого ТОВ «ТАУН СЕРВІС».
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  13. Про розгляд звернення  ТОВ «ТАУН СЕРВІС» від 10.09.2018 року № 955.
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  14. Про закріплення кабінетів міської ради за керівниками апарату.
    Доповідає: Журба Ю.А. – керуючий справами виконкому.