Ви тут:

ПОПОВ Максим Петрович

ПОПОВ  Максим Петрович
Політична партія: 
Об’єднання «Самопоміч».

Контакти:

Тел.: 
(066)-963-18-20
Email: 
svipodn@i.ua

Прийом:

1) м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, буд. 32, каб. 36, години прийому: п’ятниця – 16.00-17.00; 2) м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54 (Кризовий медіа-центр «Сівер­ський Донець»), години прийому: середа – 16.00-18.00 – особистий прийом.

Територія реалізації депутатської діяльності:

м. Сєвє­ро­донецьк, смт. Борівське, Воронове, Метьолкіне та Сиротине.

Інформація про діяльність:

Основний напрямок реалізації депутатських повноважень – це розробка проектів нормативно-правових актів, допомога сєвєродончанам у вирішенні актуальних проблем, впровадження принципів відкритості та прозорості влади, норм антикорупційного законодавства та інші. Моє кредо – відповідальне виконання законодавства України та жорстка вимога щодо дотримання Закону від інших.
За період моєї депутатської роботи брав участь у всіх чергових та позачергових засіданнях сесії.

Для удосконалення роботи з виборцями підписав меморандум з центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. В рамках підписаного меморандуму надавав допомогу внутрішньо переміщеним особам щодо засвідчення довідки про склад родини.

Ми працюємо над забезпеченням прозорості та підзвітності роботи міської ради і саме тому протягом першого півріччя нашої роботи були підготовані та надані на розгляд міської ради наступні проекти рішень: Про затвердження Бюджетного регламенту (забезпечує участь громадян у всіх етапах бюджетного процесу), Про затвердження Положення про поіменне голосування (дозволяє побачити результати голосування кожного депутата міської ради по кожному питанню), Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції (дозволяє внести актуальні для громади питання на розгляд ради) та Про Затвердження положення про порядок застосування системи ProZorro (забезпечує прозорість бюджетних закупівель). Результатом роботи за півріччя стали участь у розробці 20 депутатських запитів, більше 30 зустрічей з виборцями, понад 70 консультацій, участь у чотирьох виїзних засіданнях фракції, підготовка та видача понад 20 довідок про склад родини для ВПО. Піднято проблему зовнішнього освітлення вулиць міста в темний час.