Положення про відзнаку „За заслуги перед містом Сєвєродонецьком”

14-04-2016

1. Загальні положення 

Стаття 1.1. Відзнакою „За заслуги перед містом Сєвєродонецьком” (надалі відзнакою) вшановуються з нагоди ювілейних дат, визначних подій, міських та державних свят за  вагомі досягнення в галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, будівництва та житлово-комунального господарства, підприємництва; активну громадську діяльність.

Стаття 1.2. Відзнакою можуть нагороджуватися  громадяни України, громадяни інших держав та особи без громадянства.

Стаття 1.3. Відзнака має вигляд нагрудного знаку для носіння його з лівого боку грудей та посвідчення.

Стаття 1.4. Відзнакою нагороджуються не більше двох осіб на рік.

Стаття 1.5. Відомості про нагороджених розміщуються на інформаційному стенді, який знаходиться в холі приміщення міської ради. Кожного року стенд поповнюється прізвищами нововідзначених осіб.

2.  Порядок представлення до нагородження відзнакою „За заслуги перед містом Сєвєродонецьком”

Стаття 2.1. Нагородження відзнакою проводиться двічі на рік: до Дня міста та до Дня незалежності України.

Стаття 2.2. Право висування кандидатур на нагородження відзнакою належить:

  • міському голові;
  •  постійним комісіям Сєвєродонецької міської ради;
  • членам виконавчого комітету міської ради;
  • трудовим колективам підприємств, установ та організацій міста (незалежно від форм їх власності);
  • громадським організаціям, профспілкам, релігійним конфесіям, міським осередкам політичних партій.

Стаття 2.3. Висування оформляється у вигляді подання довільної форми, до якого додається нагородний лист установленого зразка, в якому визначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження відзнакою.

Стаття 2.4. Документи подаються на розгляд Конкурсної комісії через загальний відділ міської ради не пізніше 15 квітня та 15 липня поточного року. Подання, що надійшли після вказаних дат, до даного свята не розглядаються.

Стаття 2.5. Обговорення здійснюється на засіданні Конкурсної комісії. Рішення приймається більшістю голосів її членів шляхом відкритого голосування та затверджується рішенням виконкому міської ради.

3.  Порядок нагородження осіб відзнакою „За заслуги перед містом Сєвєродонецьком”.

Стаття 3.1. Вручення посвідчення та нагрудного знаку „За заслуги перед містом Сєвєродонецьком” проводиться в умовах урочистості й широкої гласності під час святкування Дня міста та Дня незалежності України.

Стаття 3.2. Відзнаку вручає Сєвєродонецький міський голова або за його дорученням секретар ради чи один із заступників.

Стаття 3.3. У разі неможливості нагородженого бути присутнім на урочистій церемонії особисто, посвідчення та нагрудний знак вручаються його представникові або близьким родичам.

Стаття 3.4. Рішення виконавчого комітету міської ради про нагородження відзнакою доводиться до відома громадян через засоби масової інформації та оприлюднюється на офіційному сайті міської ради.

4. Опис атрибутів відзнаки „За заслуги перед містом Сєвєродонецьком”

Стаття 4.1. Опис посвідчення відзнаки.

Бланк посвідчення представляє собою двосторінкову книжку, наклеєну на щільну основу, що складається навпіл і обтягнута шкіряною тканиною. На обкладинці розташоване зображення герба міста Сєвєродонецька і нижче напис: ВІДЗНАКА ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД МІСТОМ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОМ. Зображення герба міста Сєвєродонецька і текст виконуються тисненням з позолотою.

Внутрішня частина посвідчення складається з лівої та правої сторінок.

Лівий бік

„За заслуги перед містом Сєвєродонецьком”

Світлина відзнаки

Правий бік

На розліновану сторінку вписується прізвище, ім’я, по батькові

НАГОРОДЖЕНИЙ (А) ВІДЗНАКОЮ

„За заслуги перед містом Сєвєродонецьком”

Згідно з рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради
від ___________ № _______

 Міський голова __________ _________________

                             (підпис)    (ініціали, прізвище)

М.П.

Розмір складеного бланку посвідчення 100 х 70 мм

Стаття 4.2. Опис нагрудного знаку „За заслуги перед містом Сєвєродонецьком”.

Нагрудний знак „За заслуги перед містом Сєвєродонецьком” виготовляється методом штампування і складається з шістьох деталей.

Матеріал – латунь, гальванічно вкрита шаром золота чи нікелю. Відзнака має вид золотавого хреста, промені якого залиті напівпрозорою емаллю червоного кольору.

Хрест накладено на сріблястого кольору підкладку, що складається з зубчастого колеса і радіальних стилізованих снопів пшениці (4 шт.). У центрі хреста розташовано золотавий вінок з девізним написом „За заслуги перед містом” і герб міста Сєвєродонецька.

Нагрудний знак кріпиться до колодки з блакитно-жовтою стрічкою.

Відзнака має спеціальне кріплення і носиться на грудях з лівого боку верхньої частини одягу. 

5. Заключні положення

Стаття 5.1. Робота з акумуляції документів, їх узагальнення, подання на розгляд Конкурсної комісії, підготовка рішень виконкому, за її висновком, покладається на організаційний відділ міської ради.

Стаття 5.2. Збереження та виготовлення посвідчень, нагрудних знаків забезпечує організаційний відділ міської ради.

Стаття 5.3. У випадку втрати (псування) нагрудного знаку його дублікат не видається. У випадку втрати посвідчення необхідно звернутись до організаційного відділу щодо видачі дублікату.

Стаття 5.4. В разі смерті особи, нагородженої відзнакою, її посвідчення і нагрудний знак залишаються у спадкоємців без права носіння, а в разі їх відсутності, або за їх бажанням, приймаються на збереження до архівного відділу міської ради.

Стаття 5.5. Дане Положення вступає в силу з моменту його затвердження виконавчим комітетом міської ради і поширюється на всіх нагороджених відзнакою, в тому числі на тих, кого було нагороджено до прийняття даного рішення.