Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення

02-03-2021

11 лютого 2021 року під головуванням в.о. заступника керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк Максима Черевка було проведено засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Починаючи засідання, Максим Черевко повідомив присутнім, що за статистичними даними станом на 01.01.2021 сума заборгованості з виплати заробітної плати по місту складала 11939,3тис.грн. на 9 підприємствах різної форми власності, у тому числі:

- на економічно активних підприємствах (6) — 11433,6тис. грн.(97% від загальної суми заборгованості);

- на підприємствах – банкрутах (3) —505,7 тис. грн. (3% від загальної суми заборгованості);

- на економічно неактивних підприємствах заборгованості немає.

У порівнянні з початком минулого року заборгованість зменшилась на 4188,6 тис.грн., у порівнянні з минулим місяцем зменшилась на 1821,6 тис.грн.

В ході індивідуальної співбесіди з кожним запрошеним суб’єктом господарської діяльності були обговорені ситуація, що склалась у боржника та причини, що призводять до її виникнення, а також заходи, які вживаються для погашення та недопущення виникнення нових боргів.

Членами комісії ретельно проаналізовано стан справ на кожному суб’єкту господарської діяльності та розроблено рекомендації і пропозиції щодо погашення заборгованості із заробітної плати, відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, інших обов’язкових платежів.

Управління праці та соціального захисту населення