Ви тут:

ПЄНЗОВ Олександр Федорович

ПЄНЗОВ Олександр Федорович
Політична партія: 
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Контакти:

Тел.: 
70-26-22, (050) 130-00-08

Прийом:

тимчасово (до відновлення роботи офісу по пр. Центральний), за попередньою згодою за адресою: вул. Ломоносова, 19, каб. 2.

Територія реалізації депутатської діяльності:

селища Павлоград та Синецький

Інформація про діяльність:

Донедавна був членом постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, духовності, фізичної культури, спорту, молодіжної політики. Оскільки я лікар, мене турбували проблеми медичного обслуговування населення, наявність та належний стан медичного обладнання. Постійно провожу зустрічі з виборцями в окрузі, вивчаю їх громадську думку. За період виконання депутатських повноважень провів 20 особистих прийомів, отримав 10 звернень. Мною було складено 12 депутатських запитів.

Майже всі звернення сєвєродончан стосуються проблем житлово-комунального господарства, благоустрою під’їздів, ремонту покрівель, водостічних систем, порушення прав з різних питань тощо. Займався я і питанням організації та облаштування дитячого ігрового майданчика в одному з дворів нашого міста.

Зараз виконую обов’язки голови постійної депутатської комісії по забезпеченню законності, правопорядку, охорони прав, свобод та законності інтересів громадян. Тепер більше уваги приділяю розгляду проектів рішень Сєвєродонецької міської ради та наданню правових пропозицій до їх прийняття.

Продовжую роботу зі зверненнями сєвєродончан, в яких висловлено багато зауважень та проблем. Намагаюся знаходити оптимальний шлях їх розв’язання, заради створення комфортних умов для проживання. Постійно беру участь у пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій.

Існує ще багато питань та проблем, яким слід приділити увагу. Сьогодні на контролі питання ремонту покрівель, дорожнього полотна, підготовки до опалювального періоду. А попереду – проблеми освітлення, санітарного стану вулиць та інші. Їх вирішення сприятиме підвищенню рівня життя мешканців Сєвєродонецької територіальної громади. Тому кожен депутат міської ради повинен приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення і працювати для своїх виборців. І я так само. Планую у своїй подальшій роботі активно долучатися до ініціатив і рішень міської ради, продовжувати консультаційну допомогу громадянам у позитивному вирішенні проблем, позначених ними у своїх зверненнях.