ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

15-12-2020

Повна назва документа державного планування: проєкт Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Сєвєродонецька на 2021 рік (далі – Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Військово–цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Сєвєродонецька на 2021рік розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 15 грудня 2020 року на сайті Військово–цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області та триватиме до 30 грудня 2020 року включно.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування.

Отримати додаткову інформацію можна за адресою: кабінет 60,
бульвар Дружби Народів, 32, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, 93404 або за тел.: (06452) 4 22 53.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми подаються до:

Військово–цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Відповідальна особа: начальник відділу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку Олена Груздо
(контактні дані: ekonomikaatsed-rada [dot] gov [dot] ua; тел.: (06452) 4 22 53).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до
30 грудня 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.