Запрошуємо  суб’єктів туристично-рекреаційної діяльності, громадські організації взяти участь у XVIII Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019»

03-09-2019

За інформацією Закарпатської обласної державної адміністрації 19 вересня 2019 року у культурно-історичному центрі «Совине гніздо» (м. Ужгород) відбудеться XVIII Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019».

Офіційними організаторами є: Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородська міська рада.

Під час Міжнародної туристичної виставки-ярмарку передбачається презентація туристичного продукту областей України та іноземних країн, запровадження інвестиційних та інноваційних проектів у туристичній сфері.

У виставці планується участь представників туристичних організацій та фірм з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Білорусі, Хорватії, Чехії та України.

У рамках виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019» традиційно буде презентовано Закарпатський туристичний продукт у розрізі районів та міст області, а також передбачаються наступні заходи:

- презентація сільського та активного туризму Закарпаття;

- майстер-класи з приготування національних страв та виготовлення сувенірної продукції;

- дегустація закарпатських вин, сирів, медопродуктів тощо.

Заявка, умови участі та форма для розміщення у каталозі виставки-ярмарку додаються. Також, зазначену інформацію розміщено на офіційному туристично-інформаційному вебпорталі «Вітаємо на Закарпатті» (zaktour.gov.ua).

У разі зацікавленості взяти участь у виставці просимо поінформувати Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації до 5 вересня 2019 року на електронну адресу: economyatcarpathia [dot] gov [dot] ua.

Контактна інформація за тел: (0312) 614411, 614679,659031.

]]>Більш детальна інформація про XVIII Міжнародну туристичну виставку-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019».]]>