Ви тут:

Увага! До програми заходів Німецького тижня енергоефективності внесено зміни

Категорія: 
19-09-2016

У зв’язку з несприятливими погодними умовами до програми заходу внесено деякі зміни!

21 вересня 2016 року у місті Сєвєродонецьку відбудеться урочисте відкриття Німецького тижня енергоефективності, в якому візьме участь Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Вольфганг Мьоссінгер.

Урочисті заходи розпочнуться 21 вересня о 10.00 у міському Палаці культури (пр. Хіміків, 28).

О 12-00 відбудеться прес-конференція за участі Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина Вольфганга Мьоссінгера, губернатора Луганської області Гарбуза Юрія Григорійовича та мера міста Сєвєродонецька Казакова Валентина Васильовича у малій залі міського Палацу культури (пр. Хіміків, 28).

Захід організує Луганське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Сєвєродонецькою міською радою, Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та проектом «Енергоефективність у громадах», що виконується DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH.

22 і 23 вересня – пройдуть підсумкові уроки енергоефективності для дітей та дорослих по школах міста, де будуть розглянуті результати конкурсів творчих робіт з енергоефективності та енергозбереження та відбудуться презентації і нагородження переможців.

23 вересня о 10.00 відбудеться "круглий стіл" щодо підсумків роботи в рамках Німецького тижня з енергоефективності. Місце проведення: бульвар Дружби Народів, 32 а, 3 поверх, конференц-зал № 2.

Довідково: заходи проводяться також з нагоди дати відкриття кордону між Західною і Східною Німеччиною та падіння Берлінської стіни як однієї зі знакових подій, що символізують свободу, подолання конфронтації та об’єднання в ім’я добра і миру.

Зведення Берлінської стіни почалося у 1961 році. Тоді керівництво НДР, стурбоване різким зростанням числа біженців зі Східної до Західної Німеччини, після консультацій з СРСР та іншими учасниками Організації Варшавського договору прийняло рішення розділити Берлін стіною. 

Це був цілий комплекс інженерно-обладнаних, ретельно охоронюваних укріплень на кордоні НДР і ФРН у районі Берліна.

Їх довжина становила понад 100 кілометрів, 43 з них - у межах міста. 
9 листопада 1989 уряд НДР прийняв рішення відкрити кордон із Західним Берліном.

Тільки за перші кілька днів ФРН відвідали більше 3 мільйонів мешканців Східної Німеччини. Прикордонні укріплення ще деякий час залишалися на місці, але в жовтні 1990 року дві країни об'єдналися, і Берлінська стіна була остаточно знесена. Сьогодні про неї нагадують лише невеликі ділянки, які було вирішено зберегти як пам'ятник.





386