УПтаСЗН запрошує взяти участь у конкурсі відеороликів

18-11-2020

про проведення міського конкурсу відеороликів

«Всією планетою проти насильства»

1. Мета та завдання конкурсу

1.1. Міський конкурс відеороликів “Всією планетою проти насильства” (далі - “конкурс відеороликів”) проводиться з метою поширення інформаційного-просвітницького  простору в рамках проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” у місті Сєвєродонецьку.

1.2. Завданнями конкурсу відеороликів є:

• залучення дітей та молоді до інформаційно-просвітницьких кампаній        з  запобігання та протидії насильству;
  • привернення уваги громадськості до актуальних проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
  • підвищення рівня обізнаності у громаді з питань попередження насильства, сприяння гендерній рівності, протидії торгівлі людьми;
  • формування навичок безпечної поведінки та готовності захищати свої права;
  • висвітлення ходу та підсумків конкурсу на офіційному сайті Віськово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області, в соцмережах з демонстрацією кращих відеороликів.

2. Керівництво проведенням конкурсу

2.1.Загальне керівництво проведенням конкурсу відеороликів здійснює Управління праці та соціального захисту населення Віськово-цивільної адміністрації міста  Сєвєродонецьк Луганської області. До співпраці залучаються: заклади середньої загальної та позашкільної освіти  відділу освіти ВЦА м. Сєвєродонецьк, клуби за місцем проживання СДЮК “Юність”, заклади професійно-технічної освіти, СНУ ім. В.Даля, Відокремлений структурний підрозділ “Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж СНУ ім. В.Даля”, молодіжні громадські організації.

2.2. До організації та проведення конкурсу відеороликів долучається Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA в Україні – координатор проєкту “Міста, вільні від домашнього насильства” у 2020-2021 роках.

3. Учасники конкурсу

3.1. Учні загальноосвітніх шкіл, учнівська та студентська молодь міста, представники громадськості віком до 35 років.

4. Умови проведення конкурсу

4.1. Конкурс відеороликів “Всією планетою проти насильства” проводиться

в місті Сєвєродонецьку до 25 листопада 2020 року.

4.2. Відеоролик створюється тривалістю до 1 хвилини  та містить одне гасло        з тематики запобігання та протидії домашньому насильству, насильству              за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, гендерної рівності тощо.

Приклад гасел:

- “Зупинимо насильство разом”,

- “Ми проти домашнього насильства”,

- “Чоловіки та жінки рівні в своїх правах”,

- “Протидій торгівлі людьми”,

- власний  варіант.

Гасло у відеоролику лунає будь-якою іноземною мовою (наприклад: англійською, німецькою, французькою, іспанською, грузинською, вірменською, іврит, польською або будь-якою іншою).

Обов’язковою вимогою до створення відеоролику є наявність накладки-перекладу гасла українською  мовою та назви конкурсу “Всією планетою проти насильства”.

Бажано знімати відеоролик в камерних умовах, без стороннього шуму, крім випадків, якщо шум передбачений змістом сценарію. Вітається використання національного (згідно з обраною мовою) або стилізованого одягу. Вимова гасла повинна бути чіткою, емоційною, з певною інтонацією.

4.3. Критерії оцінювання:

- зміст (повинний передавати основну ідею гасла доступно та, бажано, креативно) — від 1 до 10 балів,

- акторське виконання — від 1 до 10 балів,

- відповідність тематиці — від 1 до 10 балів.

4.4. 10 кращих відеороликів будуть відзначені призами Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні та демонструватимуться протягом акції “16 днів проти насильства” на офіційному сайті Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області, в соцмережах.

4.5. Підсумки конкурсу підводить конкурсна комісія 26-27 листопада. Відзначення переможців відбувається 30 листопада.

5. Подання заявок та відеороликів

5.1. Заявки щодо участі в конкурсі відеороликів подаються до 20 листопада 2020 року Управлінню праці та соціального захисту населення на електронну адресу vsgpatsed-rada [dot] gov [dot] ua за наступною формою:

Назва організації

Назва відеоролику

та її автор

П.І.Б.

контактної особи

Мобільний телефон,

5.2. Готові відеоролики надаються до 25 листопада 2020 року на електронних носіях до Управління праці та соціального захисту населення ВЦА   м. Сєвєродонецьк за адресою: вул. Новікова, 15-б, к. 8. Довідки за телефоном: 099 94 658 34.