Укрпошта з 7 жовтня відкрила передплату газет і журналів на 2020 рік

01-11-2019

З 7 жовтня Укрпошта розпочала передплату друкованих видань на перше півріччя 2020 року за електронною версією ]]>каталогу]]>, а з 15 жовтня - за друкованими каталогами. Перелік видань в наших каталогах максимально задовольнить потреби організацій будь-якого бізнес-напрямку. Ви зможете отримувати інформацію про останні зміни в законодавстві, доступні та зрозумілі коментарі до складних питань, компетентні практичні рекомендації досвідчених фахівців, новини, аналіз ринків, передовий досвід та сучасні технології тощо.

Наші переваги - це:

• широкий вибір видань - понад 4 тисячі найменувань,
  • значна кількість галузевих видань,
  • доставка преси безпосередньо в офіс,
  • передплата улюблених видань для рідних та близьких.

Передплата для населення Луганської та Донецької областей проводиться за пільговими тарифами.

Оформити передплату можна в усіх відділеннях Укрпошти чи у листонош.

Передплатна кампанія проводиться у такі терміни:

• на видання загальнодержавної сфери розповсюдження - до 16 грудня 2019 року;
  • на місцеві видання (обласні, міські, районні) - в строки, визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами, але не пізніше ніж до 27 грудня 2019;
  • з поточних місяців 2019 року - до 15 числа включно, кожного місяця, що передує передплатному.

Запрошуємо вас оформити передплату на улюблені періодичні видання!

Розширюйте світогляд, займайтесь улюбленою справою, підвищуйте кваліфікацію, грайтеся з дітьми за допомогою унікальних нових видань!

Луганська дирекція АТ "Укрпошта"