Ви тут:

Створено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП

26-04-2019
Категорія: 

  Урядом підтримана ініціатива Міністерства соціальної політики України та прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною».

  Цим Порядком визначено механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», спрямування бюджетних коштів на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу закладам охорони здоров’я та реабілітаційним закладам  будь-якої форми власності.

  Перелік закладів охорони здоров’я,  реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів (далі – Фонд) згідно із заявницьким принципом та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ, та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами.

  Методичні рекомендації щодо формування Фондом переліку закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики (]]>www.msp.gov.ua]]>) у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу». Заяву закладу охорони здоров’я, реабілітаційної установи слід надсилати на поштову адресу Фонду : 04050, м.Київ, вул. Глибочицька,72, або на електронну адресу secretarfsziatukr [dot] net. Також у цьому розділі  розміщені методичні рекомендації щодо реалізації Порядку (інформаційні матеріали, питання-відповіді, інфографіка тощо).

]]>https://www.msp.gov.ua/content/reabilitaciya-ditey-z-invalidnistyu-vnaslidok-dityachogo-cerebralnogo-paralichu.html]]>


378