Ви тут:

Сєвєродонецький міський військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

Категорія: 
16-09-2016

Щомісячне грошове забезпечення військово­службовців за контрактом становить:

7000 грн. – для військовослужбовців рядового складу;

12000 грн. – для військовослужбовців офіцерського складу.

Військовослужбовцям під час служби за контрактом гарантується: вільний вибір місця та умов служби по всій території України; можливість навчання за рахунок бюджету у вищих військових навчальних  закладах; забезпечення речовим майном у відповідності до визначених норм; забезпечення безкоштовним харчуванням при несенні служби в добовому наряді і при несенні варти; безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я; підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі; значно вищий, ніж у цивільному секторі, розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).

Під час служби за контрактом не припиняється виплата пенсій та зберігається попереднє місце роботи, посада та середня заробітна плата.

За інформацією просимо звертатися до Сєвє­родонецького міського військового комісаріату за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Б. Ліщини, 4.

Тел.: (06452) 4-44-54, (099) 046-11-78, (066) 468-26-77.

355