Ви тут:

Шановні прихильники українського року!

Категорія: 
27-10-2016

29 жовтня 2016 року в нашому місті, за сприяння Сєвєродонецької міської ради, підтримки в.о. голови, секретаря міської ради Ігоря Буткова та інформпідтримки об'єднання «Музичний Батальйон» виступить український рок-гурт «Тінь Сонця» з презентацією нового альбому «Буремний край» (]]>https://www.facebook.com/tin.sontsya/?fref=ts]]>).

Місце проведення: Міський Палац культури (пр. Хіміків, 28),

(]]>http://i-pro.kiev.ua/content/syevyerodonetskii-miskii-palats-kulturi]]>), (]]>https://www.facebook.com/mpksev/]]>)

Початок: 18.00

Вхід: по запрошеннях

Замовлення колективних запрошень по телефону: 4-43-10 (Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради).

Повідомляємо, що кількість запрошень обмежена!

Станом на 27.10.16 прийти на виступ рок-гурту виявило бажання більше ста школярів-старшокласників (переможці олімпіад, ВПО, переможці військово-патріотичної гри «Джура» та інші); близько 250 патріотично налаштованих учнів та студенів з чотирьох училищ, технікуму та ВУЗів міста; 15 волонтерів Міської організації червоного Хреста України; близько 40 військових, які захищають наш мир та спокій; 30 працівників МНС;]]> 20 – поліції та інших силових структур. Молоді спеціалісти відділів та управлінь міськради (близько 50 чоловік) також захотіли відвідати патріотичний захід.

Інформація для меломанів:

«Тінь Сонця» є одним з найбільш концертуючих рок-гуртів України.

В активі гурту:

• виступи практично на всіх великих українських фестивалях («Захід-фест», «WoodstockUkraine», «KievBeerFeast», «Рок-Січ», «Respublika», «Трипільське Коло», «Бандерштат» та ін.),

• регулярні турне містами України з сольними концертами (включно з найбільшими містами півдня та сходу),

• виступи на найбільших урочистих та святкових дійствах (відкриття матчів збірної та центральних матчів чемпіонату України з футболу, День Незалежності, День Пам’яті та Примирення, Покрова та ін.),

• концерти в зоні АТО, а також участь у благодійних акціях, спрямованих на підтримку бійців та потерпілих у зоні бойових дій.

Однією з найвідоміших композицій гурту є пісня «Козаки», під яку тривалий час виходив на ринг боксер Олександр Усик; ця ж пісня була обрана музичною візитівкою Національної збірної України з футболу на ЄВРО-2016.

Гасло гурту «Тінь Сонця» «Б'є життя через край!»

https://www.facebook.com/tin.sontsya/?fref=ts]]>

Музичний Батальйон@musicbattalion,

]]>https://www.facebook.com/musicbattalion/]]>

Об'єднання утворене після серії акцій, проведених групою українських виконавців та волонтерів на Півдні і Сході України, і полягає у створенні відкритого об’єднання музикантів, митців-патріотів, що здатні і, головне, бажають (на волонтерських засадах) боротися з ворожою окупацією інформаційного та культурного простору України.

Головною метою є донесення до слухача якісного сучасного українського музичного продукту. Україна - це не тільки шаровари. Насправді, Україна - це КРУТО!!!

]]>https://www.youtube.com/c/muzbat]]>

Сергій Ліннік, начальник відділу внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю міськради

407