Ви тут:

Про організацію проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецьк

11-01-2022
Категорія: 

Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області оголошує про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

        Згідно розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Олександра Стрюка № 30 від 05.01.2022р. та відповідно ст.30 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» ст.7, 14, 43, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт»,  постановами Кабінету Міністрів України  від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами) та від 18.02.1997р. № 176 «Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», з метою забезпечення задоволення потреб населення у безпечних та якісних пасажирських перевезеннях автомобільними транспортними засобами та реалізації державної політики щодо розвитку мережі міських автобусних маршрутів загального користування, оголошується відкритий конкурс на визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування м.Сєвєродонецьк.

    1.Найменування організатора конкурсу: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

 

2.Порядковий номер та основні характеристики кожного об’єкту конкурсу:

№ з/п конкурсу

№ маршруту

Найменування кінцевих зупинок

 

Кількість автомобілів для забезпечення перевезень

Періодичність виконання перевезень

Інтервал руху, хв.

Режим руху

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

110

 

 

 

Кільце КП «СтрУ»-ВАТ «СКЛОПЛАСТИК»

 

14

постійно, щоденно

 

 

 

10

у звичайному режимі руху

 

110-В

Кільце КП «СтрУ» - с. Воєводівка

 

4

постійно, щоденно

 

 

 

10

у звичайному режимі руху

105

 

 

 

ГК«Автомобіліст» - Прохідна №2 ПрАТ «АЗОТ»

 

10

постійно, щоденно

 

 

12

у звичайному режимі руху

 

105-А

 

 

Прохідна №2 ПрАТ «АЗОТ»-Старостат с.Сиротине.

 

10

постійно, щоденно

 

 

12

у звичайному режимі руху

 

105-В

Прохідна №2 ПрАТ «АЗОТ»-друга зупинка с.Воронове.

 

2

постійно, щоденно

 

 

   60

у звичайному режимі руху


 

3. Обов’язкові умови конкурсу: Згідно п. 10 «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами) ]]>тап. 31-1 Постанови Кабінету Міністрів від 18 лютого 1997р. N 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», Організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міські автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 50 відсотків.

      Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування осіб з інвалідністю з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури.

         Транспортні засоби, які претендент буде використовувати для перевезень пасажирів на маршрутах загального користування м. Сєвєродонецька, повинні бути обладнаними  двигунами, що відповідають нормам екологічної безпеки не нижче «Євро-2», відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані, строк використання їх не повинен перевищувати десяти років.  Згідно п.п. 4.1.1., 4.1.2., 4.1.3. Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007р.,  № 285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», до конкурсу допускаються автобуси: категорії М-2, М-3, клас А, клас В, клас I, клас IІ, місткістю - без обмежень.

           Сертифікати відповідності та екологічності, які додаються до заяви про участь у конкурсі згідно з пунктом 29 Порядку, мають підтверджувати відповідність транспортних засобів згідно вимог абзацу 2 підпункту 3 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 № 738 «Деякі питання сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання»]]> сертифікат відповідності видається уповноваженими органами або органами із сертифікації, акредитованими відповідно до законодавства, призначеними Міністерством інфраструктури України, на кожний новий транспортний засіб або партію обладнання, які відповідають вимогам єдиних технічних приписів, але відповідність типу яких не підтверджена сертифікатом типу транспортного засобу або обладнання, а також на ті, що були у користуванні.

           На виконання пункту 29 Порядку встановлюється вимога щодо надання перевізником-претендентом інформації про планову вартість проїзду на маршрутах, що входять до об’єктів конкурсу (Додаток 3 Порядку). Мінімальний період дії тарифу на перевезення, запропонованого перевізником-претендентом, встановити не менше ніж 6 місяців з дати початку перевезень. Збільшення вартості проїзду допускається не частіше одного разу на рік за обов’язкової умови погодження з Організатором.

           Перевізник-претендент під час проведення конкурсу зобов’язаний надати на огляд транспортні засоби які пропонує для обслуговування маршрутів.

 

Додаткові умови:

Відповідно до п.12 «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами), до участі у конкурсі не будуть допущені перевізники-претенденти, які не надали документального підтвердження своєї відповідності вимогам ст.34 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме:

- відомостей про матеріально-технічну базу, юридичну адресу, право використання, або право власності, номер, дата видачі, орган що засвідчив документ, оренда або надання номеру договору, дата укладання, перелік послуг за договором;

-  відомостей про персонал перевізника (або суб’єкта господарювання, що надає відповідні послуги на договірній основі), який забезпечує контроль технічного та санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут, медичний контроль стану здоров’я водіїв, проведення інструктажів з охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху, а саме: ПІБ працівника, документ про фахову освіту, документ про підвищення кваліфікації.*

           Облаштування  автобусів засобами візуального та звукового інформування про найменування зупинки, зокрема наступної, маршруту з   урахуванням   вимог  статті  28  Закону  України  «Про  основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

           Забезпечити  перевезення 10%  пільгових категорій пасажирів за рахунок  господарської діяльності перевізника, без  бюджетної  компенсації, наступних категорій: інваліди ВВ війни, учасники бойових дій, інваліди 1-ої групи,  учасники війни, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії  1;

           Перевізник-переможець конкурсу зобов’язаний у термін одного місяця після підписання договору на перевезення пасажирів на маршруті міського автобусного сполучення загального користування, обладнати транспортні засоби системами GPS моніторингу та приєднатися до міської мережі GPS моніторингу. 

           Відповідна інформація буде використана Організатором виключно для прийняття рішення про допущення перевізника-претендента до участі в конкурсі і будь якому розголошенню не підлягає.*

 

4.Одержати необхідну інформацію про об’єкт конкурсу, можливо за телефонами: (06452) 4-30-05; (06452)4-35-38, або за адресою електронної  пошти:transportatsed-rada [dot] gov [dot] ua

 

5.Кінцевий термін прийняття документів для участі в конкурсі: Документи на участь у конкурсі приймаються з 12 січня 2022 р. до ­­­­31 січня 2022 р., включно.
 

6.Найменування організації, за якою подаються документи для участі у конкурсі:Управління транспорту Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, кабінет № 40.

 

7.Адреса: 93404, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів 32, у пронумерованих конвертах №1 та №2, на яких зазначається назва претендента, номер та найменування об’єкта конкурсу.

Режим роботи: з понеділка по четвер з 08.00. до 17.00.,  у п’ятницю з 08.00 до 16.00.

 

8.Місце, дата і час проведення конкурсу: Засідання конкурсного комітету відбудеться  10 год. 00 хв. 10 лютого 2022р., у приміщенні Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів 32, третій поверх зала засідань. Реєстрація учасників розпочнеться з 09 год. 00 хв.

 

9.Розмір плати за участь у конкурсі: становить 3482,81 (три тисячі чотириста вісімдесят дві гривні, 81 копійка), згідно розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області № 1750 від 13 вересня 2021 року.

 

10.Телефон та електронна адреса для довідок з питань проведення конкурсу:

(06452) 4-35-38, transportatsed-rada [dot] gov [dot] ua

До участі у конкурсі не допускаються юридичні особи – претенденти, які не відповідають вимогам ст. 34, ст.44, ст. 45, ст. 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та п. 12 Постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».