Ви тут:

ПРЕС-РЕЛІЗ!

26-06-2020

Потенційна Сєвєродонецька об’єднана територіальна громада отримала знання щодо реформ та врядування на основі громадської участі

З 22 по 25 червня 2020 року у Сєвєродонецьку в ОНЛАЙН – форматі ZOOM Луганське регіональне відділення Асоціації міст України (АМУ) за підтримки проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» Агентства США з міжнародного розвитку  (USAID) провело два дводенних тренінга «Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі» для потенційної Сєвєродонецької міської територіальної громади.

В тренінгах прийняли участь навколо 70 представників Сєвєродонецької міської, Чабанівської, Смолянинської, Єпіфанівської, Боровеньківської, Новастраханської сільських рад, депутатів та представників громадських організацій, органів самоорганізації населення.

Тренінги  проведені у співпраці із Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією у форматі міні-лекцій та практичних робіт в рамках трьох учбових модулів: «Децентралізація та управління в місцевих органах влади», «Ефективні партнерські стосунки та комунікації в контексті децентралізації в громадах», «Розвиток громади в контексті децентралізації: стратегічне планування та проєктний менеджмент».

Під час тренінгу учасники ділилися своїм досвідом залучення інструментів громадської участі, акцентували увагу на необхідності розробки Стратегії розвитку Сєвєродонецької громади на період до 2027 року та включення спільних проєктів реалізації до Плану дій, звертали увагу на важливість роботи дорадчо-консультативних органів при органах місцевого самоврядування, висловлювали необхідність застосування інструментів електронної демократії: електронних петицій, мобільних додатків громадського реагування, форматів «Прозоре місто» тощо.

Результатам тренінгу стало створення в фейсбуці відкритої групи «Агенти змін» та позитивні відгуки про набуті знання, які учасники планують перетворити у відповідні практики.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Проведення серії тренінгів «Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі» стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Тренінги організовано ГО «Асоціація міст України» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Додаток до прес-релізу «Учбові модулі» за посиланням.