28-09-2016

Прес-анонс  Сєвєродонецьк,

28 вересня 2016 року: Представництво Дитячого Фонду ОНН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з дітьми створить мурал у Сєвєродонецьку Луганської області у рамках співпраці з Європейським Союзом за проектом ЄС «Діти миру». Мурал означить початок кампанії з навчання життєвим навичкам і надання психосоціальної підтримки дітям та підліткам, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у новому 2016-2017 навчальному році. У ході  майстер-класу від українського художника-мураліста Олександра Корбана у четвер, 29 вересня, митець разом із дітьми перетворить стіну триповерхової будівлі початкової школи у Сєверодонецькій школі №14 на арт-об’єкт. Протягом заходу діти також матимуть змогу відвідати мистецькі гуртки, а батьки поспілкуватися з освітянами, які пройшли підготовку в рамках проекту «Діти миру».

Проект ЄС «Діти миру» має на меті сприяти розвитку у дітей та підлітків, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні, життєвих навичок, необхідних для мирного співжиття у нових громадах та після повернення додому – через навчальні програми з формування життєвих навичок на рівні школи та громади. Проект впроваджується ЮНІСЕФ і формує у дітей такі навички, як спілкування та досягнення взаєморозуміння, емпатія, співпраця, розв'язання проблем, запобігання та вирішення конфліктів, переговори, медіація, примирення, повага прав людини та ґендерна чутливість, та надає їм психосоціальну підтримку.

Запрошуємо журналістів відвідати захід, що починається о 10:00 у четвер, 29 вересня, у середній школі № 14 за адресою: вул. Гагаріна, 111, Сєвєродонецьк.

Просимо підтвердити вашу зацікавленість ЮНІСЕФ до 18.00 середи, 28 вересня, за електронною адресою:ipoberezhnaatunicef [dot] org

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся до Юлії Побережної, спеціаліста з комунікацій ЮНІСЕФ, за телефоном: +380 50 3882951 або електронною поштою:ipoberezhnaatunicef [dot] org.