Повідомлення про початок процедури розгляду проєкту «Внесення змін до Детального плану території мікрорайону №80 м. Сєвєродонецьк Луганської області»

12-10-2021

Підстава розроблення містобудівної документації: Проєкт «Внесення змін до Детального плану території мікрорайону №80 м. Сєвєродонецьк Луганської області» розроблений на підставі розпорядження керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 20.08.2021 №1551 «Про розроблення проекту «Внесення змін до Детального плану території мікрорайону №80 м. Сєвєродонецьк Луганської області».

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області.

Розробник містобудівної документації: ДП УДПІ «Укрміськбудпроект», м. Харків.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проєкт «Внесення змін до Детального плану території мікрорайону №80 м. Сєвєродонецьк Луганської області» розроблений з метою уточнення положень Детального плану території мікрорайону №80 м. Сєвєродонецька, планувальної структури, функціонального призначення території для визначення можливості будівництва культової споруди, визначення містобудівних умов та обмежень забудови території.

Склад та зміст містобудівної документації: Проєкт складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проєкті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території,  містобудівні умови та обмеження, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території,   благоустрій і озеленення території .

Основні техніко-економічні показники:

Поз.

Найменування

показника

Од.вим.

Обсяг

Територія у межах проекту, у тому числі:

- багатоквартирна забудова

24,3

- ділянки установ і підприємств обслуговування

1,4

- зелені насадження (крім зелених насаджень мікрорайонного значення)

1,1

- вулиці, площі (крім вулиць, доріг, мікрорайонного значення).

9,6

- інші території

6,6

В проекті «Внесення змін до Детального плану території мікрорайону №80 в місті Сєвєродонецьк Луганської області» передбачені незначні зміни, які не призведуть до значних наслідків для довкілля.  При розробленні проекту змін до містобудівної документації, щодо якої вже здійснювалась процедура СЕО, можливо не проводити стратегічну екологічну оцінку, в зв’язку з цим стратегічна екологічна оцінка проекту «Внесення змін до Детального плану території мікрорайону №80 в місті Сєвєродонецьк Луганської області» не проводилась.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Внесення змін до Детального плану території мікрорайону №80 м. Сєвєродонецьк Луганської області» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ВЦА у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]> та в Управлінні землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, т.4-21-99 з 12.10.2021 по 12.11.2021.

Заплановані інформаційні заходи:

-  Розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» та в будівлі Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол.

- Інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації.

- Інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 12.10.2021 по 12.11.2021 у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, Управління землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений в.о. начальника відділу містобудування та архітектури, головного архітектора управління землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 4, т.4-21-99).