Повідомлення про початок процедури розгляду проєкту «Внесення змін до Детального плану території 81 мікрорайону міста Сєвєродонецька»

06-01-2021

Підстава розроблення містобудівної документації: Проєкт «Внесення змін до Детального плану території 81 мікрорайону міста Сєвєродонецька» розроблений на підставі розпорядження керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк від 03.12.2020 «Про внесення змін до Програми з розроблення містобудівної документації на території міста Сєвєродонецька на 2020 рік, затвердженої розпорядженням керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк від 04.09.2020  №202».

Замовник містобудівної документації: Військово-цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Геоспектр-7» м. Дніпро.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проєкт «Внесення змін до Детального плану території 81 мікрорайону міста Сєвєродонецька» розроблений з метою деталізації та уточнень положень генерального плану, корегування положень Детального плану території 81 мікрорайону міста Сєвєродонецька, затвердженого рішенням сесії Сєвєродонецької міської ради від 03.04.2020 № 4861, для визначення можливості будівництва обласної лікарні та врахування пропозицій інвесторів щодо збільшення площі земельної ділянки, необхідної для будівництва лікарні, та внесення відповідних змін у графічні та текстові матеріали проєкту детального плану.

Склад та зміст містобудівної документації: Проєкт складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проєкті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території, благоустрій і озеленення території.

Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план – 24,7 га. Детальний план розрахований орієнтовно на 15 років.

Техніко-економічні показники:

Назва показників

Одиниця виміру

Значення показників

Існує

Територія

Площа території всього, у тому числі:

24,7 / 100

Кількість паркомісць лікарні

Озеленення лікарні

6,5 / 60

Гаражі для постійного зберігання легкових автомобілів

маш/місце

Відкриті автостоянки для постійного/тимчасового зберігання легкових автомобілів

Інженерне обладнання

Водопостачання

м3/добу

Каналізація

м3/добу

Електропостачання

МВт/рік

Теплопостачання

Гкал/год

9,6

13,5

Сєвєродонецькою міською радою розроблена стратегічна екологічна оцінка генплану проекту «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецька Луганської області» до якого увійшли об’єкти детального плану території 81 мікрорайону міста Сєвєродонецька. В зв’язку з цим немає необхідності в розробленні окремої стратегічної екологічної оцінки детального плану.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Внесення змін до Детального плану території 81 мікрорайону міста Сєвєродонецька» можна ознайомитись на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецька Луганської області у розділі «Містобудівна документація» – ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>, а також в управлінні землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульв. Дружби Народів, 32, кімн.4 т. 4-21-99 з 05.01.2021 по 04.02.2021.

Заплановані інформаційні заходи:

• розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк у розділі «Містобудівна документація» та в будівлі військово-цивільної адміністрації за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол;
  • інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації;
  • інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 05.01.2021 по 04.02.2021 у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, управління землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений в.о. начальника відділу містобудування та архітектури, головний архітектор ВЦА м. Сєвєродонецька Андрій Єгоров (бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 4, т. 4 -21-99).