Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план території села Воєводівка м. Сєвєродонецька»

26-01-2017

Проект «Детальний план території села Воєводівка м. Сєвєродонецька» розроблений з метою уточнення положень Проекту планування і забудови села Воеводівка, розробленого  Київським інститутом “Укрнииграждансельстрой” в 1986 році, визначення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови території, розміщення нової індивідуальної житлової забудови. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: принципи планувально-просторової організації забудови, зони функціонального використання території, режим та параметри забудови, містобудівні умови та обмеження,  розміщення індивідуального житлового будівництва та підприємств обслуговування, інженерне забезпечення, організація транспортного та пішохідного руху, комплексний благоустрій території та озеленення.

Площа території села Воєводівка  в межах вулиць Кооперативна, Нова, Підгорна, Польова, на яку розроблений детальний план  - 43,22 га. Детальний план розрахований на 15 років.

На кінець цього періоду проектом передбачено:

• чисельність населення в межах території нової садибної забудови – від 591 до 788 чол;
  • площа території під розміщення нової садибної забудови – 29,5 га;
  • загальна кількість ділянок під розміщення індивідуальних житлових будинків – 197;
  • загальна площа територій під об’єктами обслуговування населення – 1,82 га, на яких передбачені: об’єкти торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, аптечний пункт, сквер для відпочинку мешканців села з об’єктами спортивної та розважальної інфраструктури, автомобільна парковка.

Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради №711 від 29.09.2016р. «Про затвердження Програми з розроблення містобудівної документації на території населених пунктів Сєвєродонецької міської ради на 2016-2017 роки» з урахуванням рішення сесії міської ради №583 від 21.07.2016р. «Про визначення земельних ділянок під будівництво та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в м.Сєвєродонецьку для відведення їх учасникам бойових дій та іншим особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», замовником розроблення проекту є Сєвєродонецька міська рада, розробником – ПНВП «Промреконструкція».

З проектом «Детальний план території села Воєводівка м. Сєвєродонецька» можна ознайомитись з 30.01.2017р. по 28.02.2017р. в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, холл, а також на веб-сайті Сєвєродонецької міської ради.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 30.01.2017р. по 28.02.2017р. у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, відділ земельних відносин та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений начальник відділу земельних відносин та архітектури міської ради Рудь Гліб Всеволодович (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 1, т.702-162).

Проект «Детальний план території села Воєводівка м. Сєвєродонецька» та його обговорення будуть висвітлені в засобах масової інформації.

Відділ земельних відносин та архітектури міської ради