ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Лисичанська, 5-г»

17-01-2022

ПОВІДОМЛЕННЯ

Підстава для розроблення містобудівної документації: проєкт містобудівної документації «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Лисичанська, 5-г» розроблений на підставі розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області від 27.01.2021 № 138 «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Лисичанська, 5-г»

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області.

Розробник містобудівної документації: ФОП Мороз О.Л. м. Рубіжне.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: мета детального плану полягає в уточненні планувальної організації і функціонального призначення території, параметрів існуючої забудови в районі вул. Лисичанська, 5-г, узгодження приватних, громадських та державних інтересів при використанні території, уточнення функціонального використання окремих земельних ділянок, визначення усіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами, протипожежними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, обґрунтування потреб зміни цільового призначення земельних ділянок, визначення містобудівних умов і обмежень.

Склад та зміст містобудівної документації: детальний план складається з пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види використання території, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту та пішоходів, інженерна підготовка території, благоустрій та озеленення території.

Основні техніко-економічні показники: площа території, на яку розробляється детальний план – 2,023 га.

Тривалість розрахункового періоду реалізації проектних рішень детального плану прийнята в одну чергу будівництва терміном до 3 років.

Техніко-економічні показники

5

Щільність забудови

22

У складі містобудівної документації, відповідно до розділу 4 ст. 2 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» звітом про стратегічну екологічну оцінку є розділ «Охорона навколишнього природного середовища. Звіт про стратегічну екологічну оцінку».

Місце та строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з проектом «Детальний план частини території міста Сєвєродонецьк в районі вул. Лисичанська, 5-г» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]>, а також в управлінні землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ВЦА Сєвєродонецького району Луганської області за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 4, т. 4-21-99 з 17 січня 2022 року по 17 лютого 2022 року.

Заплановані інформаційні заходи:

• розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, у розділі «Містобудівна документація та реєстр містобудівних умов та обмежень» та в будівлі Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, І поверх, хол;
  • інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 17 січня 2022 року по 17 лютого 2022 року у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, управління землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений в.о. начальника відділу містобудування та архітектури, головного архітектора Сєвєродонецької міської ВЦА Андрія Єгорова (бульвар Дружби Народів, 32, кімната №4, т. 4-21-99)