Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування  у Верховній Раді України у 2017 році

17-11-2016

Відповідно до ]]>Розпорядження Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України «Про стажування в Апараті Верховної Ради України громадян України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби»]]> оголошуємо конкурс на участь у Програмі стажування у Верховній Раді України у 2017 році.

Конкурсний відбір здійснюється у 2 тури:

Перший тур – конкурс аплікаційних форм (кінцевий термін їх надсилання –23:59 27 листопада 2016 року). Кожна анкета отримує код, і тільки після цього оцінюється трьома експертами згідно із затвердженими критеріями відбору. Відбір півфіналістів здійснюється відповідно до рейтингу. Після цього анкети розкодовуються, а результати повідомляються конкурсантам.

Другий тур – індивідуальна співбесіда відібраних конкурсантів з Відбірковою комісією, до складу якої входять представники Апарату ВРУ, ГО «Ліга інтернів», партнерських організацій, та за необхідності перевірка рівня володіння іноземними мовами і тестування з базових правових питань (грудень 2016 року).

Рішення Відбіркової Комісії остаточне, пояснення рішень не надаються. Скарги та апеляції щодо результатів конкурсного відбору не приймаються та не розглядаються.

Вимоги до конкурсантів:

– бути громадянином України;
– вільно володіти українською мовою;
– володіти іноземною мовою на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування;
– мати базову вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр») та бути академічно успішним;
– мати досвід роботи з найбільш поширеним програмним забезпеченням ПК;
– мати активну громадську позицію і брати участь у громадській діяльності;
– вік – не старше 1986 року народження;
– не бути учасником Програми в минулому;
– не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України або штатним/позаштатним працівником Апарату Верховної Ради України, відповідного центрального органу виконавчої влади.

Програма стажування:

Програма стажування у Верховній Раді України – 6-місячне стажування у секретаріатах комітетів та структурних підрозділах Апарату ВРУ для молоді віком до 29 років, що також передбачає додаткове навчання та зустрічі з провідними діячами сучасності.

Заснована в 1995 році з ініціативи Парламенту України та Асоціації колишніх конгресменів США. Мета Програми – залучити молодь до участі в законотворчому процесі та процесі прийняття управлінських рішень державного масштабу. Таким чином, стажування – своєрідний «соціальний ліфт», адже кожного року близько 30% випускників Програми отримують пропозиції роботи у сфері державної служби і, приймаючи їх, якісно оновлюють кадровий потенціал державних установ.

Тривалість Програми: січень – липень 2017 року

Компоненти Програми:

Стажування в одному із секретаріатів комітетів або структурному підрозділі Апарату ВРУ

Навчання – ексклюзивні навчальні курси із законотворчого процесу, Регламенту ВРУ, аналізу політики тощо, спеціалізовані лекції та тренінги;

Розвиток лідерського потенціалу – щотижневі зустрічі з народними депутатами України, політичними та громадськими діячами, експертами з різних сфер, науковцями тощо;

Дозвілля – екскурсії до державних установ, реалізація соціальних ініціатив, нетворкінг.

]]>Аплікаційна форма]]>

(Аплікаційна форма заповнюється в онлайн-режимі. Кінцева дата надсилання форми 23:59 27 листопада 2016 року).

Аплікаційні форми без фото розглядатися не будуть.

]]>Вимоги до фото]]>.

]]>Порядок проведення конкурсного відбору на участь у Програмі стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади]]>.