Оголошення щодо придбання майна до комунальної власності Сєвєродонецької міської територіальної громади

14-02-2022

З метою  придбання у комунальну власність Сєвєродонецької міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна на вторинному ринку у с. Вороново Сєвєродонецького району Луганської області за зверненням мешканців с.Воронове для проведення урочистих заходів, розміщення фельдшерсько-акушерського пункту для потреб Сиротинського округу, відповідно до розпорядження керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від 15.12.2021 № 2612 «Про створення робочої групи щодо придбання майна до комунальної власності Сєвєродонецької міської територіальної громади» Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація розгляне пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо продажу об’єктів нерухомості у с.Вороново.

З питань надання пропозицій щодо майна, яке може бути запропоноване для придбання Сєвєродонецькою міською територіальною громадою звертатися до Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації за адресою: м.Сєвєродонецьк, Сєвєродонецький район, бульвар Дружби Народів, 32:

• для фізичних осіб - відділ звернення громадян каб.19
  • для юридичних осіб - загальний відділ каб 87

До заяви довільної форми додаються копії документів, що підтверджують право власності на майно, копія технічного паспорту, копії установчих документів (для юридичних осіб).

Пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення.

Інформація робочої групи щодо придбання майна до комунальної власності Сєвєродонецької міської територіальної громади