Ви тут:

Оголошення про проведення конкурсу на визначення організацій для здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єктів в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

27-12-2016

ПРЕС-СЛУЖБА МІНРЕГІОНУ УКРАЇНИ
]]>http://www.minregion.gov.ua/]]>  
]]>https://www.facebook.com/MinregionUkraine]]>
(044) 590-47-93; (044) 590-47-92 
pressatminregion [dot] gov [dot] ua

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України як відповідальний виконавець проекту «НАДЗВИЧАЙНА КРЕДИТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» (далі – Програма чи НКПВУ), що реалізується на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованої Законом України від 22 квітня 2015 року № 346-VIII, відповідно до п. 10 посібника «Процедура закупівель. Конкурсні торги за національними процедурами» оголошує конкурс на в изначення організацій для здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єктів в рамках НКПВУ на території Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Луганської областей. Метою Програми є якнайшвидше відновлення мало-масштабної багатогалузевої пошкодженої інфраструктури для подолання наслідків конфлікту в Східній Україні.

До участі у конкурсі запрошуються організації (підприємства, установи, організації– юридичні особи та фізичні особи-підприємці) для здійснення технічного нагляду за об’єктами будівництва в одній або кількох визначених вище областях України на період реалізації проекту НКПВУ.

Вартість послуг з технічного нагляду не перевищує 50 000 Євро по кожному об’єкту будівництва та визначається у договорі, який укладається між замовником (кінцевим одержувачем коштів в рамках НКПВУ) та визначеними за результатами цього конкурсу організаціями.

 

Деталі ]]>ТУТ]]>