Обговорення реалізації проєктів фінансування яких може здійснюватися за рахунок субвенції, в рамках фінансової угоди «Програма з відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком

19-01-2022

В рамках фінансової угоди «Програма з відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком «21» січня 2022р. о 10.00 годині в залі засідань Сєвєродонецької міської ВЦА ІІІ поверх (бульвар Дружби Народів, 32) буде проводитися обговорення реалізації в Сєвєродонецькій міські територіальній громаді таких проєктів:
- Капітальний ремонт дороги та тротуарів по вул. Курчатова;
- Капітальний ремонт дороги по вул. Б. Ліщини;
- Реконструкція вивільнених приміщень СЗШ №13 під центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю за адресою:м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 19;
- Капітальний ремонт будівлі СЗШ І-ІІІ ступенів №1, розташованої за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Хіміків, 7;
- Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8, вулиця Вілєсова, 10 міста Сєвєродонецька Луганської області.