Інформаційне повідомлення щодо проведення публічних громадських обговорень

28-04-2021

Згідно з розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від 27 квітня 2021 р. № 563 «Про призначення публічного громадського обговорення щодо зміни тарифів на КП «Сєвєродонецьккомунсервис» 11 травня 2021 року о 14:00 в приміщенні Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, за адресою: бульвар Дружби Народів, буд. 32 (3й поверх, зала засідань) відбудуться публічні громадські обговорення на тему: «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, в частині вартості послуг на вивезення та захоронення твердих побутових відходів в місті Сєвєродонецьк  та прилеглих селищах на 2021 рік по КП «Сєвєродонецьккомунсервис».

З інформаційними матеріалами можна ознайомитись в управлінні економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА (каб.60) та   на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військо-цивільної адміністрації в розділі Тарифна політика за посиланням https://sed-rada.gov.ua/tarifna-politika/informaciya-kp-sievierodoneckkomunservis-pro-namir-zminiti-tarif-na-poslugi-z-povodzhennya-z-pobutovimi-vidhodami-v-chastini-vivezennya-ta-zahoronennya-tverdih-pobutovih-vidhodiv.

Відповідальний за організацію та проведення публічних громадських обговорень - в.о. директора КП «Сєвєродонецьккомунсервис» Олександр ФОМІЧЕВ.

Свої пропозиції просимо надсилати на електронну адресу economicaatsed-rada [dot] gov [dot] ua,  kp-sksatukr [dot] net .