Iнформацiя Фонду  комунального  майна  Сєвєродонецької  міської  ради про  оголошення  конкурсу  з  відбору  експертів – юридичних осіб, які будуть залучені у 2016 році до проведення незалежної оцінки

11-11-2016

Iнформацiя

Фонду  комунального  майна  Сєвєродонецької  міської  ради про  оголошення  конкурсу  з  відбору  експертів – юридичних осіб, які  будуть залучені  у 2016 році  до  проведення  незалежної   оцінки вартості трубопроводу питної води на селища Павлоград та Синецький, що розташований в м. Сєвєродонецьку по вул. Промислова та передається в концесію на баланс концесіонеру:

Назва об’єкта

Балансоутримувач

Призначення оцінки

Трубопровід питної води на селища Павлоград та Синецький

м. Сєвєродонецьк,

вул. Промислова (селища Павлоград, Синецький)

Управління житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міської ради

Передача в концесію (для розрахунку концесійного платежу)

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Учасникам  конкурсу  необхідно  подати  до  конкурсної  комісії  такі  документи:

• заяву  на  участь  в  конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;
  • виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або її копію, посвідчену нотаріально;
  • копію установчого документа претендента, завірену належним чином;
  • копії  кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку об’єкта, завірені належним чином;
  • копію  сертифіката  суб’єкта  оціночної  діяльності, завірену належним чином;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами, а також копії їх кваліфікаційних документів, завірених належним чином;
  • інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в окремому запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Фонд  комунального  майна   розглядатиме  лише  такі  пропозиції  учасників  конкурсу,  в  яких термін  виконання  робіт  не  більше 7  календарних  днів.

Документи подаються до Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради не пізніше, ніж за п’ять робочих днів до оголошеної дати проведення конкурсу.

Конкурс  відбудеться  через  14  календарних  днів з дня опублікування цієї інформації в газеті «Сєвєродонецькі вісті» в приміщенні Фонду комунального  майна Сєвєродонецької міської ради за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32.

Телефони для довідок: 4-41-15; 70-37-87.