11-02-2022

До уваги установ та організацій Сєвєродонецької міської територіальної громади, які планують або вже здійснюють навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності,  за Типовою програмою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 15.03.2021 № 131

Управлінням соціального захисту населення Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації ведеться облік організацій, які здійснюють навчання фізичних осіб основам догляду за особами окремих категорій громадян відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 430 «Про затвердження порядку підготовки та перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності». З метою створення реєстру організацій/установ, які планують або вже здійснюють навчання за Типовою програмою, навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 15.03.2021 № 131, запрошуємо такі організації/установи повідомити про свою діяльність по даному напрямку або про готовність здійснення такого навчання Управління соціального захисту населення за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 15-Б, телефон: 0956833859.