Ви тут:

До уваги представників бізнесу!

01-03-2024
Категорія: 

Міністерство цифрової трансформації, Міністерство оборони, Генеральний штаб Збройних сил України, Рада національної безпеки і оборони, Міністерство економіки та Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості презентували defense tech cluster BRAVE1. Це єдина платформа для співпраці defense tech компаній, держави та військових, а також інвесторів, волонтерських фондів, медіа і всіх, хто допомагає наближати перемогу через технології.

Сотні українських компаній у галузі defense tech розробляють технологічні рішення, завдяки яким посилюють оборонну здатність країни, зберігають життя військових та цивільних.

БпЛА, системи ситуаційної обізнаності, використання штучного інтелекту, супутникових даних — це інноваційні розробки, які дають змогу здобувати перевагу на полі бою.

Для прискорення впровадження таких розробок створюється BRAVE1. Скоординована робота та взаємодія учасників кластера дасть змогу швидше знаходити й розвивати технологічні рішення для сфери безпеки та оборони.

Будь-яка людина, стартап або компанія зможуть представити свою ідею або продукт BRAVE1 та здобути грант від держави. Таким чином, бізнес отримає можливості для розвитку, а наші військові — технології перемоги.

Компанії defense tech індустрії отримають організаційний та експертний супровід розробок, а також доступ до акселераторів та інкубаторів. 

В разі зацікавленості представників бізнесу у співробітництві, щодо реалізації своїх проектів, технологічних рішень та інноваційних розробок надавайте контактні данні для зворотного зв’язку на електронну адресу управління економічного розвитку Сєвєродонецької МВА: der_investatukr [dot] net .

 

Управління економічного розвитку Сєвєродонецької МВА