Анонс: прес-конференція з нагоди підписання меморандуму про співпрацю в рамках початку реалізації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України»

14-09-2020

ПОКРАЩЕННЯ ЖИТЛОВИХ УМОВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ НА СХОДІ УКРАЇНИ

15.09.2020 13:00

15 вересня, 13:00 –прес-конференція з нагоди підписання меморандуму про співпрацю в рамках початку реалізації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України»

Організатори: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

Учасники: Олексій Резніков– Віце-прем’єр-міністр ‒ Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, АнНгуєн – Голова Представництва МОМ в Україні, Конрад Клос – Координатор житлової програми Представництва МОМ в Україні, Андрій Панков – міський голова Краматорська, Олександр Стрюк – Керівниквійськово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецька, представники Посольства Німеччини та Німецького банку розвитку KfW.

Місце проведення:

м. Київ – приміщення Укрінформу (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)

м. Краматорськ – Антикризовий медіа-центр (вул Марата, 1)

м. Сєвєродонецьк – Кризовий медіа-центр«Сіверський Донець»(пр. Центральний, 54)

Коротко. За фінансування Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW) Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочинає реалізаціюп’ятирічногопроєкту, спрямованого на підтримку зусиль УрядуУкраїни із забезпечення внутрішньо переміщених осіб і вразливихмісцевих жителів у Донецькій та Луганській областях доступним житлом, яке відповідатимеміжнародним стандартам енергозбереження та енергоефективності.В результаті реалізації проєкту очікується, що мінімум 500 сімей у м. Краматорськ та м. Сєвєродонецьк зможуть отримати доступне житло.

Акредитація до 16:00 14 вересня 2020 за посиланням ]]>http://bit.ly/Акредитація]]>.

У зв’язку з карантинними заходами кількість відвідувачівє обмеженою!

Акредитовані для відвідування заходу журналісти отримають підтвердження 14 вересня до 18.00.

Усіх представників ЗМІ, яких не буде акредитовано до участі в заході, запрошуємо до перегляду, що транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: ]]>https://www.youtube.com/user/UkrinformTV ]]>та на Фейсбук-сторінці Представництва МОМ в Україні: ]]>https://www.facebook.com/IOMUkraine]]>

Довідки за телефоном

м. Киів–067 447 97 92 (Варвара Жлуктенко, Представництво МОМ в Україні)

м. Краматорськ – 050 800 65 60 (Ольга Юрасова, прес-служба Краматорської Міськради)

м. Сєвєродонецьк – 095 229 71 57 (Анна Анцупова, відділ зв’язків з громадськістю ВЦА м.Сєвєродонецьк)

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Зверніть увагу, в зв’язку з карантинними обмеженнями, із собою необхідно мати захисні маски та рукавички, дотримуватись дистанції 1,5 м.