Увага конкурс! Сиротинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 2-ої категорії (бухгалтера)

08-09-2020

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія; фотокартка розміром 4х6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками; копія документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копія державного сертифікату про рівень володіння державною мовою; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік; копія трудової книжки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської ради та в інших засобах масової інформації.

Заяви приймаються у приміщенні селищної ради за адресою: смт Сиротине, вул. Шкільна, 34, телефон для довідок 2-76-60