Увага конкурс! Сиротинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади головного бухгалтера

17-03-2020

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра, бакалавра, спеціаліста; знання державної мови; уміння працювати на комп'ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають  до конкурсної комісії заяву, до якої додаються: особовий листок з обліку кадрів, автобіографія, копія документів про освіту, декларацію про доходи за 2019 рік.

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту публікації об'яви про проведення  даного конкурсу.

Заяви приймаються у приміщенні селищної ради за адресою:  смт Сиротине, вул. Шкільна, 34, телефон для довідок 2-76-60.