Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства (ЗАВЕРШЕНО)

08-02-2019

УВАГА, КОНКУРС!

 

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства

 

Вимоги для конкурсантів:  громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія, фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської ради та в інших засобах масової інформації.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою: бульвар Дружби Народів, 32 кімната № 65. Телефон для довідок: 4-20-51