Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури департаменту землеустрою, містобудування та архітектури, головного архітектора (ЗАВЕРШЕНО)

16-12-2019

УВАГА, КОНКУРС!

 

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури департаменту землеустрою,  містобудування та архітектури, головного архітектора

 

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища архітектурна освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері  містобудування та архітектури не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія; фотокартка розміром 4х6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками; копія документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копія державного сертифікату про рівень володіння державною мовою; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копія трудової книжки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви.

        Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою: бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 81-82. Телефон для довідок: 4-20-51.