Конкурс на заміщення вакантної посади начальника УПтаСЗН міської ради (ЗАВЕРШЕНО)

11-01-2020

УВАГА, КОНКУРС!

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника УПтаСЗН міської ради

 

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія; фотокартка розміром 4х6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками; копія документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копія державного сертифікату про рівень володіння державною мовою; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік; копія трудової книжки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської ради та в інших засобах масової інформації.

          Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою:  бульвар Дружби Народів, 32, кімн. № 81-82. Телефон для довідок: 4-20-51, 4-42-48.