Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти міської ради (ЗАВЕРШЕНО)

18-12-2019

УВАГА, КОНКУРС!

 

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти міської ради

 

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія; фотокартка розміром 4х6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками; копія документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копія державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копія трудової книжки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви.

        Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою: бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 81-82. Телефон для довідок: 4-20-51.