Конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера управління охорони здоров’я міської ради (ЗАВЕРШЕНО)

15-01-2019

УВАГА, КОНКУРС!

 

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера управління охорони здоров’я міської ради

 

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища освіта відповідного економічного, фінансового або бухгалтерського спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше трьох років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в бюджетних установах не менше п’яти років; вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері.

          Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія; фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської ради та в інших засобах масової інформації.

          Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою:  бульвар Дружби Народів, 32, кімната № 65. Телефон для довідок: 4-20-51.