Конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора сектору реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відділу адміністративних послуг (ЗАВЕРШЕНО)

10-04-2019

УВАГА, КОНКУРС!

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора сектору реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відділу адміністративних послуг

Вимоги до конкурсантів: громадянство України; повна вища освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж служби в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та основних програм роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію заяву, до якої додаються: особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія, фотокартка розміром 4 х 6; копії паспорта громадянина України, ідент.кода і документів про освіту з додатками, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік; копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту першої публікації об’яви про проведення даного конкурсу на офіційному веб-сайті Сєвєродонецької міської ради та в інших засобах масової інформації.

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом кадрової роботи міської ради за адресою: бульвар Дружби Народів, 32 кімнати № 81-82. Телефон для довідок: 4-20-51, 4-42-48.