Звернення Олександра Стрюка до Дня пам`яті Захисників України

29-08-2024

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Сьогодні День пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Кожен із загиблих віддав за свою рідну землю найвищу ціну – власне життя.

Ми пам'ятаємо і шануємо наших Героїв та у вічному боргу перед полеглими Захисниками і Захисницями України.

Вшановуючи пам’ять загиблих, схилимо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну.

Герої не вмирають, вони житимуть у нашій пам’яті, вони житимуть у тих, хто продовжує їх справу, вони житимуть вічно, як і їхня слава.

Цінуймо свободу і незалежність! Посилюємо Україну та наші Збройні Сили!

Ми повинні зробити все можливе і неможливе заради Перемоги та процвітаючого майбутнього рідної країни, області та громади, адже саме цього прагнули Герої, які загинули у боротьбі за нашу землю!

Слава Україні!

Героям Слава!