24-09-2024

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Луганської області, що посіли найвищі місця у]]> рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2024 року]]>.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати]]> національного мультипредметного тесту]]>, отримані випускниками шкіл у 2024 році.

Загальноосвітні заклади Сєвєродонецької громади знову у ТОП рейтингу шкіл Луганщини за підсумками НМТ 2024 року. У шістці кращих – чотири наші освітні заклади: Ліцей багатопрофільний, Ліцей «Колегіум», ліцей «Ювенес» та Ліцей № 1 .

Школи в таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів національного мультипредметного тесту, отриманих учасниками тестування з усіх предметів НМТ, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

За даними: ]]>https://osvita.ua/school/rating/93080/]]>