Ви тут:

Всеукраїнський конкурс до Дня Європи

07-05-2024
Категорія: 

]]>Національний Фестиваль «Код Нації» оголошує про старт Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначають 9 травня.]]>

Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання; утворення платформи для самореалізації та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях:

  • образотворчі роботи;
  • відео роботи;
  • есе на тему «Україна – це Європа»;
  • музичні роботи;
  • декоративно-ужиткові роботи.

Подача заявок відбувається на сайті: ]]>eu.kod-natsii.com]]> з 01.05 по 31.05, оцінювання творчих проєктів - до 09.06, а оголошення переможців відбудеться 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Також, для усіх охочих Освітня платформа Фестивалю пропонує скласти тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: ]]>eu.kod-natsii.com/test/]]> з 01.05 по 24.05, скласти тестування - з 09.05 по 31.05, а отримати сертифікат знавця Європи - одразу після складання тестування!

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: ]]>eu.kod-natsii.com]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет