ВПО, які наразі проживають у Дніпропетровській та Донецькій областях, можуть отримати 2600$ на розвиток власної справи

19-07-2024

В рамках Програми підтримки економічної стійкості України ВПО, які проживають у Дніпропетровській та Донецькій областях мають можливість отримати фінансову допомогу для відновлення втраченого через війну мікробізнесу та започаткування власної справи.

Середній розмір фінансової допомоги становить 2600$ у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Остаточна сума залежатиме від типу бізнесу та фінансових потреб конкретного учасника/ці програми.

Для участі в проєкті потрібно зареєструватися та заповнити заявку: ]]>https://uerp.mercycorps.org/auth/login]]>

Відбір учасників/ць здійснюватиметься на конкурсній основі згідно з такими критеріями:

• чітка аргументація необхідності отримання фінансової допомоги;
  • відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми;
  • життєздатність та реалістичність бізнес-ідеї;
  • спроможність учасника/ці реалізувати запропоновану бізнес-ідею;
  • розуміння свого ринку збуту та клієнтського потоку;
  • досвід ведення бізнесу.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефонами: +380 (97) 460 10 48.

Проєкт реалізується у партнерстві з @Mercy Corps Ukraine за фінансової підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.