Вітаємо призерів обласного етапу ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10-01-2024

І-ІІІ етапи ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2023-2024 навчальному році відбувся серед учнів 5–11 класів закладів загальної середньої освіти з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, в дистанційному форматі.

Учасниками обласного етапу зазначеного Конкурсу від Сєвєродонецької міської територіальної громади були шестеро учнів, двоє з них посіли призові місця:

Гергель Арина, учениця 9 класу Гімназії №6 міста Сєвєродонецька Луганської області, вчитель Сауленко Тетяна Михайлівна, - І місце

Гончаров Ростислав, учень 6 класу Гімназії № 12 міста Сєвєродонецька Луганської області, вчитель Попова Ганна Сергіївна, - ІІ місце

Вітаємо Арину і Ростислава! Вітаємо всіх учасників обласного етапу Конкурсу, а також їх педагогів, і бажаємо призерам успіхів в заключному етапі Конкурсу!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1704825683/]]>