Вітаємо педагогів Сєвєродонецької МТГ з успішним проходженням сертифікації!

18-12-2023

Двоє сєвєродонецьких вчителів української мови і літератури, Єдаменко Лілія Василівна, вчитель Гімназії № 14 міста Сєвєродонецька Луганської області,

та Дерід Єлизавета Олександрівна, вчитель Ліцею «ЮВЕНЕС» міста Сєвєродонецька Луганської області,

успішно подолали пороговий бал, встановлений комісією, утвореною Державною службою якості освіти України, і увійшли до професійної спільноти сертифікованих вчителів Луганщини.

Нагадаємо, що сертифікація вчителів української мови і літератури цього року відбулася вперше. Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації і є підставою для присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії та / або педагогічного звання.

Ще раз вітаємо колег!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1702887262/?fbclid=IwAR3HwS7pURr1SHCAaEEh3fF0...]]>