Відновлено роботу 22 Центрів надання адміністративних послуг Луганської області
В області до 24.02.2022 діяли 23 ЦНАП, їх 100 віддалених робочих місць адміністраторів, 1 територіальний підрозділ та 9 мобільних ЦНАП, які здійснювали діяльність відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги».
Військовими адміністраціями проводиться робота щодо відновлення діяльності управлінь та відділів з надання адміністративних послуг (ЦНАП) для надання внутрішньо переміщеним особам Луганщини найнеобхідніших послуг поза межами їх територіальних громад за наявності доступів до відповідних реєстрів, автоматизованих систем і згідно з чинним законодавством.
Так, станом на 01.07.2024 відновлено діяльність 22 ЦНАП: Лисичанського, Сєвєродонецького, Рубіжанського, Гірського, Кремінського, Попаснянського, Сватівського, Старобільського, Щастинського, Біловодського, Білокуракинського, Білолуцького, Марківського, Міловського, Нижньодуванського, Нижньотеплівського, Новоайдарського, Новопсковського, Станично-Луганського, Троїцького, Чмирівського, Шульгинського.
Робочі місця працівників ЦНАП розміщено за 33 адресами: у 30 гуманітарних хабах, за місцем розташування Рубіжанської, Біловодської військових адміністрації та на базі Центру медичної реабілітації, у 20 населених пунктах, у містах: Бровари, Ірпінь, Київ, Обухів (Київська область), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Черкаси, Корсунь-Шевченківський (Черкаська область), Дніпро, Новомосковськ та с. Богданівка (Дніпропетровська область).
Крім того, літні громадяни та особи з інвалідністю Лисичанської територіальної громади можуть отримувати послуги, не виходячи з дому, за їх місцем перебування у Дніпрі та Дніпропетровській області завдяки портативному комплексу «Мобільний офіс», отриманому в межах Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).
Такі «Мобільні офіси» також передано Сєвєродонецькому ЦНАП в межах реалізації Програми EGAP «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», Гірському, Попаснянському, Сватівському та Білолуцькому ЦНАП – Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).
Протягом першого півріччя 2024 року через ЦНАП надано понад 9 тис. адміністративних послуг та майже 36 тис. консультацій.
Працівниками ЦНАП опрацьовано всього майже 14 тис. інформаційних повідомлень про пошкоджене та знищене майно в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна.
В умовах евакуації та межах наданих доступів до державних реєстрів і систем через працівників ЦНАП можна отримати від 14 (Старобільський та Білолуцький) до 49 (Кремінський ЦНАП) видів адміністративних послуг. Серед них послуги: з реєстрів територіальних громад щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання; для ветеранів війни та членів їх сімей; щодо квартирного обліку; щодо допомоги з місцевих бюджетів; зі складання та подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно через Портал Дія; з надання субсидій та призначення пільг тощо.
Інформація про перелік ЦНАП, що відновили діяльність, адміністративні послуги, які надаються в них та контактні дані розміщено за посиланням: http://loga.gov.ua/oda/about/depart/economy/dsystem/about
https://www.facebook.com/economyloga/posts/pfbid02CzdLoMwaJQGBdqpfConobi...