Ви тут:

Від Сєвєродонецької громади Захисники та Захисниці, члени їх сімей отримали понад 2 млн. грн.

27-02-2024
Категорія: 

За Комплексною програмою підтримки Сєвєродонецькою міською територіальною громадою Захисників та Захисниць України та членів їх сімей на 2024 рік виплачено одноразову матеріальну допомогу 117 мешканцям Сєвєродонецької громади.

Так, 18 особам з числа  мобілізованих осіб або осіб, які добровільно пішли служити до лав ЗСУ під час впровадження воєнного стану в Україні, виплачено допомоги на загальну суму 360 000 грн.

72 Захисників і Захисниць, які  є учасниками бойових дій у період запровадження воєнного стану в Україні, отримали грошову допомогу на загальну суму 1 080 000 грн.

22 Захисникам та Захисницям, які під час проходження військової служби у період запровадження воєнного стану в Україні отримали поранення і продовжують військову службу, надано допомогу по 25 000 грн кожному . Таку ж суму виплачено кожному з 4 військовослужбовців, які під час проходження військової служби у період запровадження воєнного стану в Україні отримали поранення і яким встановлено інвалідність.

Виплачено одноразову матеріальну допомогу 1 родині загиблого Захисника на загальну суму 15 000 грн.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garyachih-liniy-uszn-sievierodoneckoyi-miskoyi-va

За даними Управління соціального захисту населення СМВА

Рейтинг: 
Голосов пока нет